My Cart

Hydro on зволоження

BB-крем SPF 30 з гіалуроновою кислотою Hydro on, 50 мл Зображення BB-крем SPF 30 з гіалуроновою кислотою Hydro on, 50 мл Зображення

BB-крем SPF 30 з гіалуроновою кислотою Hydro on, 50 мл

600 грн

HYDRO ON CREAM WITH SPF 30 є унікальним, сучасним комплексним засобом, що успішно вирішує водночас кілька завдань – зволоження, захист, антивіковий догляд і корегування вигляду ..

Крем для рук глибокого зволоження Hydro on, 100 мл Зображення Крем для рук глибокого зволоження Hydro on, 100 мл Зображення

Крем для рук глибокого зволоження Hydro on, 100 мл

300 грн

HYDRO ON HAND CREAM є логічним завершенням нової косметичної серії від SVET MEDICAL LINE. Цей ніжний крем з велюровою текстурою насичено ефективними зволожувальними й живильними..

Легкий крем глибокого зволоження Hydro on, 50 мл Зображення Легкий крем глибокого зволоження Hydro on, 50 мл Зображення

Легкий крем глибокого зволоження Hydro on, 50 мл

600 грн

HYDRO ON LIGHT FACE CREAM це вельми м’який і комфортний крем, що водночас ефективно заспокоює, підживлює та зволожує шкіру. Олія із виноградних кісточок пом’якшує, стимулює прод..

Мило для рук з гіалуроновою кислотою Hydro on, 250 мл Зображення

Мило для рук з гіалуроновою кислотою Hydro on, 250 мл

200 грн

Мило для рук з гіалуроновою кислотою – ідеальний продукт для одночасного очищення та зволоження шкіри. Виготовлене за спеціальною формулою мило делікатно доглядає за шкірою – усу..

Набір антибактеріальних гелів Hydro on Зображення

Набір антибактеріальних гелів Hydro on

200 грн

Набір гелів у двох зручних об’ємах:30 мл – щоб завжди носити з собою;150 мл – щоб користуватись вдома або на роботі.Гель працює як «рідкі рукавички» - після нанесення на руки с..

Набір для догляду за шкірою рук Hydro on Зображення

Набір для догляду за шкірою рук Hydro on

700 грн

Набір mast-have продуктів для догляду за руками. Засоби лінії HYDRO ON збережуть ваші ручки доглянутими під час карантину.До набору входять:Антибактеріальні гелі у двох зручних ф..

Очищуючий гель для глибокого зволоження Hydro on,  250 мл Зображення Очищуючий гель для глибокого зволоження Hydro on,  250 мл Зображення

Очищуючий гель для глибокого зволоження Hydro on, 250 мл

600 грн

HYDRO ON CLEANSING GEL це спеціально розроблений засіб для ретельного і дбайливого очищення шкіри, яка потерпає від агресивних зовнішніх факторів. Легкий і простий у використанн..

Тонік глибокого зволоження Hydro on, 250 мл Зображення Тонік глибокого зволоження Hydro on, 250 мл Зображення

Тонік глибокого зволоження Hydro on, 250 мл

700 грн

HYDRO ON HYDROTONIC розроблений у якості універсального продукту, що може використовуватися і самостійно, і у якості проміжного етапу в догляді за шкірою обличчя. Тонік використ..

Сироватка глибокого зволоження Hydro on, 50 мл Зображення Сироватка глибокого зволоження Hydro on, 50 мл Зображення

Сироватка глибокого зволоження Hydro on, 50 мл

700 грн

HYDRO ON FACE SERUM це потужний засіб, що вирішує водночас кілька задач. Завдяки високій концентрації гіалурону, новітньому комплексу Aqua Shuttle та екстракту водорості ламінарії..

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)
HYDRO ON - НОВА ЗВОЛОЖУВАЛЬНА КОСМЕТИЧНА СЕРІЯ ВІД SVET MEDICAL LINE
Серія професійної косметики HYDRO ON створена так, аби догляд за шкірою, і перш за все її зволоження та захист, стало простим і комфортним щоденним процесом для жінок і чоловіків, що піклуються про своє здоров'я та зовнішність. Нічого зайвого - тільки необхідні продукти, розроблені з урахуванням потреб клієнтів та насичені високоефективними компонентами. Окрім натуральних олій та екстрактів в усіх продуктах серії HYDRO ON є гіалуронова кислота, що входить до складу сполучної, епітеліальної та нервової тканини людини і відома своєю потужною зволожувальною активністю.
Потужний зволожувальний компонент серії HYDRO ON - екстракт ламінарії. Крім цього він має імуностимулюючі, протизапальні, регенеруючі властивості. Екстракт бурих водоростей активізує процеси міжклітинного та внутрішньоклітинного обміну, виводить з організму радіонукліди та важкі метала, насичує клітини киснем. Екстракт ламінарії підвищує еластичність та пружність шкіри, омолоджує її та відновлює м'язові волокна.
Системне та регулярне використання продуктів серії HYDRO ON гарантує тривалий та помітний результат вже через 2-3 тижні використання:
  • тривале зволоження та живлення шкіри;
  • розгладження або пом'якшення зморшок;
  • підвищення еластичності шкіри;
  • захист шкіри від ультрафіолетового пошкодження, сухості та запалень.
Екстракт стовбурових клітин яблука виготовляють з рідкісного швейцарського сорту яблук, відомих своїм тривалим терміном зберігання. Це потужний зволожуючий та антивіковий компонент, що бере участь у процесі регенерації клітин, підтримує та відновлює шкіру, повертаючи їй гладкість та пружність. У складі косметичних засобів екстракт сприяє розгладженню зморшок, позбавляє сухості, запалень та перших ознак старіння.
В косметичних засобах HYDRO ON використовується низькомолекулярний компонент гіалуронової кислоти - гіалуронат натрію, здатний зволожувати шкіру на глибокому рівні та слугувати провідником для інших корисних речовин. Таким чином, шкіра не тільки миттєво зволожується, а й захищаеться на тривалий час від поверхневої дегідратації.