My Cart

Pro on для косметологів

Винний пілінг Pro on, 100 мл Зображення Винний пілінг Pro on, 100 мл Зображення

Винний пілінг Pro on, 100 мл

0 грн

Професійний засіб для використання в салонах та косметологічних клініках. Поверхневий винний пілінг очищує шкіру, сприяє її відновленню та омолодженню. Має виражений ліфтинговий ..

Гель для холодного гідрування Pro on, 250 мл Зображення Гель для холодного гідрування Pro on, 250 мл Зображення

Гель для холодного гідрування Pro on, 250 мл

0 грн

Професійний засіб для використання косметологами у професійній діяльності. Використовується для процедур мануальної та ультразвукової чистки.Має активну пом’якшувальну дію...

Лосьйон розігріваючий Pro on, 250 мл Зображення Лосьйон розігріваючий Pro on, 250 мл Зображення

Лосьйон розігріваючий Pro on, 250 мл

0 грн

Професійний засіб для використання косметологами. Лосьйон покращує мікроциркуляцію шкіри, активує шкірний метаболізм, знімає та підсушує запалення. Має протигрибковий та антисеп..

Маска гелева з гіалуроновою кислотою Pro on, 50 мл Зображення Маска гелева з гіалуроновою кислотою Pro on, 50 мл Зображення

Маска гелева з гіалуроновою кислотою Pro on, 50 мл

0 грн

Засіб із професійної лінії для косметологів Pro on. Має потужний ефект миттєвого зволоження. Маска зміцнює захисний бар’єр шкіри, повертає шкірі здоровий колір, покращує текстур..

Маска пластифікуюча з виноградом Pro on, 250 г Зображення Маска пластифікуюча з виноградом Pro on, 250 г Зображення

Маска пластифікуюча з виноградом Pro on, 250 г

0 грн

Професійний засіб для косметологів. Пластифікуюча маска має ліфтинговий ефект, живить та зволожує шкіру. В результаті використання покращується тон шкіри, вона стає більш пружно..

Маска пластифікуюча з гіалуроновою кислотою Pro on Зображення Маска пластифікуюча з гіалуроновою кислотою Pro on Зображення

Маска пластифікуюча з гіалуроновою кислотою Pro on

0 грн

Професійний засіб для косметологів. Маска забезпечує помітне та тривале зволоження шкіри та перешкоджає її дегідратації. Засіб стабілізує структуру шкіри обличчя, стимулює реген..

Маска пластифікуюча з папаїном Pro on, 250 г Зображення Маска пластифікуюча з папаїном Pro on, 250 г Зображення

Маска пластифікуюча з папаїном Pro on, 250 г

0 грн

Засіб з професійної лінії PRO ON. Забезпечує м’яке відлущення змертвілого шару шкіри, оновлює шкіру обличчя та вирівнює її рельєф.Маску розроблено для догляду за шкірою схильно..

Маска гелева з гіалуроновою кислотою Pro on, 100 мл Зображення Маска гелева з гіалуроновою кислотою Pro on, 100 мл Зображення

Маска гелева з гіалуроновою кислотою Pro on, 100 мл

0 грн

Засіб із професійної лінії для косметологів Pro on. Має потужний ефект миттєвого зволоження. Маска зміцнює захисний бар’єр шкіри, повертає шкірі здоровий колір, покращує текстур..

Пілінг для проблемної шкіри Pro on, 100 мл Зображення Пілінг для проблемної шкіри Pro on, 100 мл Зображення

Пілінг для проблемної шкіри Pro on, 100 мл

0 грн

Професійний засіб для косметологів для роботи з проблемною шкірою. Пілінг бореться з гіперкератозом, оновлює епідерміс, попереджає та корегує постакне, знімає запалення, має ант..

Показано з 1 по 9 із 16 (2 сторінок)

ПОВНИЙ ПРАЙС ЗА ЗАПИТОМ