My Cart

Обмін і повернення

Простий обмін і повернення

Випадково додався в замовлення зайвий товар або переплутався засіб при замовленні? Перевіряючи посилку під час отримання ви помітили пошкодження товару? Розуміємо, що непорозуміння іноді стаются. Просто розкажіть нам про проблему, а ми допоможемо її швидко вирішити.

1. Якщо при отриманні посилки доставлений товар не відповідає замовленню, кур'єр або менеджер на пункті видачі за вашим проханням забере його та поверне оплату. На пункті видачі посилок поштових служб-партнерів також можливе повернення, але не окремих позицій, а всієї посилки.

2. Якщо проблему виявлено пізніше, коротко опишіть ситуацію, додайте фото або відео товару, який ви придбали у нас та хотіли б повернути, надіслав листа на адресу svetcosmetic@gmail.com з електронної адреси, використаної під час оформлення замовлення.

Якщо товар не було відкрито, а цілісність паковання не порушено, протягом 14 днів з моменту покупки ви можете повернути товари. Якщо в товарі виявлено брак упаковки і ви б хотіли його повернути, будь ласка, не відкривайте упаковку інших товарів, часткові повернення окремих товарів з замовлення ми прийняти не зможемо.

На жаль, навіть найвідоміші бренди не застраховані від збою на виробництві. Якщо ви виявите брак, будь ласка, повідомте про це нам. Наш менеджер запропонує можливі рішення, а у випадку обміну або повернення організує візит кур'єра або підкаже, як відправити посилку нам. Орієнтовно, протягом 14 днів після отримання посилки, ми вивчимо повернені товарі та приймемо рішення щодо повернення коштів на вказаний рахунок. Якщо ви не використовували картку для оплати на сайті, для повернення коштів нам необхідно буде уточнити номер картки, ІПН та ПІБ власника картки. Додатково вам надійде повідомлення на електронну адресу про статус повернення.

Єдине прохання - не повертайте нам товари, придбані у інших магазинах, продукцію, що була у використанні та товари, по яким немає об'єктивних причин для повернення або обміну.

Щодо всіх інших ситуацій ми постараємось допомогти, щоб швидко та легко оформити обмін або повернення.

Будь ласка, зверніть увагу на те, що ми не зможемо повернути або обміняти парфумерно-косметичну продукцію належної якості згідно Постанови Кабінету Міністрів України №172 від 19 березня 1994 року (в діючій редакції) http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/172-94-%D0%BF

Щодо всіх питань можна зв'язатись з нами за телефонами: 380 (68) 666 45 97, 380 (44) 599 02 39, 380 (50) 993 95 14.