My Cart

Про нас

Привіт, друзі!

Я – Світлана Лисенко, засновниця і провідний косметолог клініки Esthel. Роботі над красою шкіри я присвятила понад 20 років, тому можу точно сказати: професійні процедури, безперечно, мають бути у бьюті-графіку, але 80% здоров’я, сяяння та свіжості щічок залежать від домашнього догляду. Тому ми розробили косметику SVET, здатну вирішити на професійному рівні багато задач, але у вас вдома. Впевнена в ній, як у стабільності швейцарського франку, тому що заключила в формули SVET Cosmetic весь свій досвід, спостереження та останні розробки індустрії. А ще – любов до людей і своєї роботи. Вважаю, тільки створені з цим почуттям продукти мають вітальні властивості.

SVET Cosmetic – це моє досягнення та особиста гордість. Марка втілила прагнення бути максимально корисною та розширити рамки своїх можливостей: з нею якісний салонний догляд тепер доступний кожному, а не лише моїм клієнтам в клініці Esthel. Більше того, ми розробили професійну лінійку спеціально для косметологів, знаючи, як часом буває складно вибрати продукти для постійної роботи. За допомогою SVET Cosmetic можна прокращити стан проблемної шкіри, знайти підхід до чутливої, кинути виклик зморшкам та косметичним вадам. Словом, колеги та клієнти, знайомтесь, обирайте та залишайтесь красивими!

Світлана Лисенко.

Світлана Лисенко - засновниця клініки медичної косметології ESTHEL. Президент Української медичної лазерної асоціації, створеної в 2013 році (Київ). Засновниця та видавець журналу про сучасну косметологію для користувачів VESNA. Брала участь як експерт в медіа та спеціальних проектах про косметологію (понад 100 програм на телеканалі "Інтер", Візійний форум "Образ людини: мистецтво трансформації" та ін). Має більше сотні сертифікатів та дипломів.

Лінійки SVET

Сьогодні бренд SVET являє собою шість ліній косметики:

SWEET 16 – косметика для проблемної шкіри;

ACTIVE ON – омолоджуюча лінія з пептидами;
HYDRO ON – зволожуюча лінія з гіалуроновою кислотою;
WHITE ON – косметика для пігментованої шкіри;
L-CODE – пребіотична косметика для чутливої шкіри;
PRO ON – професійна лінія для косметологів.
Щоб обрати косметику, натисніть сюди.

Інші наші проекти

Косметологія Esthel

Салон медичної косметології, заснований у 2008 році. За більш ніж 13 років роботи тут було проведено понад 97 тисяч процедур. Практично 85% пацієнтів стали нашими постійними клієнтами.
Основний акцент в Esthel робиться на методики безопераційного омолодження. Вони дозволяють отримати швидкий, природний та стійкий результат без довгого періоду відновлення.
Тільки в Esthel проводиться діагностика шкіри за допомогою унікального апарату VisioFaceQuick. Апарат ретельно аналізує шкіру, дозволяє оцінити мікрорельєф, виявити запальні ділянки, приховану пігментацію та підібрати оптимальний догляд.
Щоб обрати процедуру та записатись на консультацію, натисніть сюди.
Косметологія знаходиться на Печерську, за адресою: м. Київ, вул. М. Драгомирова, 2.

Парфумерія SVET

Якщо ви шукали неповторні аромати, в яких поєднуються відчуття закоханості, польоту, свіжість та одночасно тепло – ви потрапили у правильне місце! У нас можна купити аромати від кращих парфумерів.
Щоб обрати парфум натисніть сюди.

Конкурс Vesna Beauty Awords

Це перший всеукраїнський конкурс по косметології та естетиці. В конкурсі беруть участь спеціалісти в сфері б’юті-індустрії, косметології та естетичної медицини. Захід поєднує в собі освітню та практичні програми.
Дату нового конкурсу ми анонсуємо на сайті та на сторінках соц. мереж.

Журнал VESNA

Це перший в Україні журнал про косметологію, орієнтований на простих користувачів. Тут простими словами говорять про популярні процедури, лайф-хаки домашнього догляду, здоров’я, харчування та стиль життя.
Журнал є у друкованій та веб версії.