My Cart

Косметика

Виберіть підкатегорію
Крем для зони повік з пептидами Active on, 30 мл Зображення Крем для зони повік з пептидами Active on, 30 мл Зображення

Крем для зони повік з пептидами Active on, 30 мл

1,300 грн

PEPTIDE ANTI-AGING EYE CREAM – активний крем з пептидним комплексом для шкіри у зоні навколо очей для профілактики та корекції вікових змін. Легкий і ніжний крем не створюючи в..

Крем для обличчя омолоджуючий з пептидами Active on, 50 мл Зображення Крем для обличчя омолоджуючий з пептидами Active on, 50 мл Зображення

Крем для обличчя омолоджуючий з пептидами Active on, 50 мл

1,300 грн

PEPTIDE ANTI-AGING CREAM є продуктом завершального етапу догляду за шкірою обличчя та шиї серії SVET MEDICAL LINE. Його більш насичена приємна текстура створює відчуття оксамито..

Лосьйон для обличчя омолоджуючий Active on, 250 мл Зображення Лосьйон для обличчя омолоджуючий Active on, 250 мл Зображення

Лосьйон для обличчя омолоджуючий Active on, 250 мл

1,240 грн

PEPTIDE ANTI-AGING CLEANSING FACE LOTION це ефективний засіб для ретельного та дбайливого очищення шкіри обличчя, яка потребує особливої уваги. М’який лосьйон  відновлює к..

Набір для домашнього догляду L-code prebiotic Зображення Набір для домашнього догляду L-code prebiotic Зображення

Набір для домашнього догляду L-code prebiotic

4,460 грн

Серія антивікових косметичних продуктів L-code на основі пребіотиків спеціально створена для щоденного використання. Ідея лінія проста й зрозуміла – L – life. L-code – код до к..

BB-крем SPF 30 з гіалуроновою кислотою Hydro on, 50 мл Зображення BB-крем SPF 30 з гіалуроновою кислотою Hydro on, 50 мл Зображення

BB-крем SPF 30 з гіалуроновою кислотою Hydro on, 50 мл

600 грн

HYDRO ON CREAM WITH SPF 30 є унікальним, сучасним комплексним засобом, що успішно вирішує водночас кілька завдань – зволоження, захист, антивіковий догляд і корегування вигляду ..

Крем для рук глибокого зволоження Hydro on, 100 мл Зображення Крем для рук глибокого зволоження Hydro on, 100 мл Зображення

Крем для рук глибокого зволоження Hydro on, 100 мл

300 грн

HYDRO ON HAND CREAM є логічним завершенням нової косметичної серії від SVET MEDICAL LINE. Цей ніжний крем з велюровою текстурою насичено ефективними зволожувальними й живильними..

Легкий крем глибокого зволоження Hydro on, 50 мл Зображення Легкий крем глибокого зволоження Hydro on, 50 мл Зображення

Легкий крем глибокого зволоження Hydro on, 50 мл

600 грн

HYDRO ON LIGHT FACE CREAM це вельми м’який і комфортний крем, що водночас ефективно заспокоює, підживлює та зволожує шкіру. Олія із виноградних кісточок пом’якшує, стимулює прод..

Гель очищуючий для проблемної шкіри Sweet 16, 250 мл Зображення Гель очищуючий для проблемної шкіри Sweet 16, 250 мл Зображення

Гель очищуючий для проблемної шкіри Sweet 16, 250 мл

620 грн

Завдяки вдало підібраному комплексу очищувальних агентів, зокрема cocamidopropyl betaine, який отримують із кокосових горіхів, цей гель без подразнень ефективно й швидко очищує ..

Крем відновлювальний для проблемної шкіри Sweet 16, 75 мл Зображення Крем відновлювальний для проблемної шкіри Sweet 16, 75 мл Зображення

Крем відновлювальний для проблемної шкіри Sweet 16, 75 мл

680 грн

Окрім очищення та боротьби із запаленнями, необхідним етапом догляду за проблемною шкірою є підтримання її регенераційних процесів, пом’якшення, зволоження, вирівнювання поверхн..

Показано з 1 по 9 із 76 (9 сторінок)
Косметика Зображення