My Cart

Новинки

Набір для домашнього догляду L-code prebiotic Зображення Набір для домашнього догляду L-code prebiotic Зображення

Набір для домашнього догляду L-code prebiotic

4,460 грн

Серія антивікових косметичних продуктів L-code на основі пребіотиків спеціально створена для щоденного використання. Ідея лінія проста й зрозуміла – L – life. L-code – код до к..

BB-крем SPF 30 з гіалуроновою кислотою Hydro on, 50 мл Зображення BB-крем SPF 30 з гіалуроновою кислотою Hydro on, 50 мл Зображення

BB-крем SPF 30 з гіалуроновою кислотою Hydro on, 50 мл

600 грн

HYDRO ON CREAM WITH SPF 30 є унікальним, сучасним комплексним засобом, що успішно вирішує водночас кілька завдань – зволоження, захист, антивіковий догляд і корегування вигляду ..

Крем для очей L-code prebiotic, 30 мл Зображення Крем для очей L-code prebiotic, 30 мл Зображення

Крем для очей L-code prebiotic, 30 мл

750 грн

Крем для шкіри навколо очей на основі вітамінного комплексу GRUNDELGABA COMPLEX та пре біотичного комплексу BIOLIN, що мають потужні регенеруючи властивості та здатні сповільнюв..

Крем для обличчя L-code prebiotic, 50 мл Зображення Крем для обличчя L-code prebiotic, 50 мл Зображення

Крем для обличчя L-code prebiotic, 50 мл

750 грн

Інтенсивний зволожуючий крем для відновлення мікрофлори та захисного бар'єру. Крем створено на основі вітамінного комплексу GRUNDELGABA COMPLEX та пребіотичного комплексу BIOLIN..

Маска регенеруюча L-code prebiotic, 150 мл Зображення Маска регенеруюча L-code prebiotic, 150 мл Зображення

Маска регенеруюча L-code prebiotic, 150 мл

700 грн

Антивікова лінія L-code з пребіотиками й вітамінним комплексом створена для комфортного й ефективного щоденного догляду за шкірою для жінок та чоловіків, що турбуються про своє ..

Мило для глибокого очищення шкіри L-code prebiotic, 50 мл Зображення Мило для глибокого очищення шкіри L-code prebiotic, 50 мл Зображення

Мило для глибокого очищення шкіри L-code prebiotic, 50 мл

460 грн

Засіб для інтенсивного очищення шкіри. Крем-мило делікатно, але ефективно видаляє забруднення, потрапляючі глибоко в пори шкіри. Гарно тонізує шкіру, надає їй здорового вигляду, пр..

Сироватка для обличчя L-code prebiotic, 30 мл Зображення Сироватка для обличчя L-code prebiotic, 30 мл Зображення

Сироватка для обличчя L-code prebiotic, 30 мл

800 грн

Це засіб нового покоління для догляду за шкірою навколо очей та обличчя. Розроблена на основі вітамінного комплексу GRUNDELGABA COMPLEX та пре біотичного комплексу BIOLIN. Синер..

Тонік очищувальний L-code prebiotic, 200 мл Зображення Тонік очищувальний L-code prebiotic, 200 мл Зображення

Тонік очищувальний L-code prebiotic, 200 мл

540 грн

Тонік розроблено як проміжний етап в щоденному догляді за шкірою обличчя. Він завершує етап очищення шкіри та готує її до наступних процедур, допомагаючи активним інгредієнтам к..

Крем для обличчя денний відбілюючий з SPF30 White on, 100 мл Зображення Крем для обличчя денний відбілюючий з SPF30 White on, 100 мл Зображення

Крем для обличчя денний відбілюючий з SPF30 White on, 100 мл

1,600 грн

WHITENING DAY CREAM SPF 30 - денний відбілюючий крем із ефективним захистом від сонячного випромінювання 30 рівню. Крем призначений для всіх типів шкіри з пігментним плямами будь..

Показано з 1 по 9 із 10 (2 сторінок)