My Cart

L-code чутлива шкіра

Набір для домашнього догляду L-code prebiotic Зображення Набір для домашнього догляду L-code prebiotic Зображення

Набір для домашнього догляду L-code prebiotic

4,460 грн

Серія антивікових косметичних продуктів L-code на основі пребіотиків спеціально створена для щоденного використання. Ідея лінія проста й зрозуміла – L – life. L-code – код до к..

Крем для очей L-code prebiotic, 30 мл Зображення Крем для очей L-code prebiotic, 30 мл Зображення

Крем для очей L-code prebiotic, 30 мл

750 грн

Крем для шкіри навколо очей на основі вітамінного комплексу GRUNDELGABA COMPLEX та пре біотичного комплексу BIOLIN, що мають потужні регенеруючи властивості та здатні сповільнюв..

Крем для обличчя L-code prebiotic, 50 мл Зображення Крем для обличчя L-code prebiotic, 50 мл Зображення

Крем для обличчя L-code prebiotic, 50 мл

750 грн

Інтенсивний зволожуючий крем для відновлення мікрофлори та захисного бар'єру. Крем створено на основі вітамінного комплексу GRUNDELGABA COMPLEX та пребіотичного комплексу BIOLIN..

Маска регенеруюча L-code prebiotic, 150 мл Зображення Маска регенеруюча L-code prebiotic, 150 мл Зображення

Маска регенеруюча L-code prebiotic, 150 мл

700 грн

Антивікова лінія L-code з пребіотиками й вітамінним комплексом створена для комфортного й ефективного щоденного догляду за шкірою для жінок та чоловіків, що турбуються про своє ..

Мило для глибокого очищення шкіри L-code prebiotic, 50 мл Зображення Мило для глибокого очищення шкіри L-code prebiotic, 50 мл Зображення

Мило для глибокого очищення шкіри L-code prebiotic, 50 мл

460 грн

Засіб для інтенсивного очищення шкіри. Крем-мило делікатно, але ефективно видаляє забруднення, потрапляючі глибоко в пори шкіри. Гарно тонізує шкіру, надає їй здорового вигляду, пр..

Сироватка для обличчя L-code prebiotic, 30 мл Зображення Сироватка для обличчя L-code prebiotic, 30 мл Зображення

Сироватка для обличчя L-code prebiotic, 30 мл

800 грн

Це засіб нового покоління для догляду за шкірою навколо очей та обличчя. Розроблена на основі вітамінного комплексу GRUNDELGABA COMPLEX та пре біотичного комплексу BIOLIN. Синер..

Тонік очищувальний L-code prebiotic, 200 мл Зображення Тонік очищувальний L-code prebiotic, 200 мл Зображення

Тонік очищувальний L-code prebiotic, 200 мл

540 грн

Тонік розроблено як проміжний етап в щоденному догляді за шкірою обличчя. Він завершує етап очищення шкіри та готує її до наступних процедур, допомагаючи активним інгредієнтам к..

Крем для очей L-code prebiotic, 50 мл Зображення Крем для очей L-code prebiotic, 50 мл Зображення

Крем для очей L-code prebiotic, 50 мл

1,300 грн

Крем для шкіри навколо очей на основі вітамінного комплексу GRUNDELGABA COMPLEX та пре біотичного комплексу BIOLIN, що мають потужні регенеруючи властивості та здатні сповільнюв..

Мило для глибокого очищення шкіри L-code prebiotic, 150 мл Зображення Мило для глибокого очищення шкіри L-code prebiotic, 150 мл Зображення

Мило для глибокого очищення шкіри L-code prebiotic, 150 мл

680 грн

Засіб для інтенсивного очищення шкіри. Крем-мило делікатно, але ефективно видаляє забруднення, потрапляючі глибоко в пори шкіри. Гарно тонізує шкіру, надає їй здорового вигляду..

Показано з 1 по 9 із 13 (2 сторінок)

Лінія професійної косметики L-code - нове покоління косметичних засобів на основі вітамінного комплекса GRUNDELGABA COMPLEX та пребіотичного комплексу BIOLIN. Серія L-code складається з 7 продуктів, спеціально розроблених для рішення питань антивікового догляду за шкірою обличчя чоловіків та жінок. Системне використання комплексу продуктів гарантує омолоджуючий ефект, відчуття захищенності та оновленості. Засоби для самостійного догляду приємні та прості у використанні та дають видимий та глибокий ефект омолодження вже після 2-3 тижнів щоденного використання:

  • поверхневі шари шкіри оновлюються;
  • зморшки зникають або пом'якшуються;
  • шкіра обличчя стає більш зволоженою та пружною;
  • обличчя виглядає більш свіжим;
  • сповільнюється старіння шкіри;
  • контур обличчя стає більш чітким (інформація на основі досліджень клініки медичної косметології Esthel).

Пребіотик BIOLIN - живильне середовище, в якому дружні бактерії відновлюються та ростуть швидше, а ворожі гинуть. Завдяки цьому пробіотику покращується стан шкіри, прискорюються процеси регенерації, сповільнюється старіння, зволожується шкір та посилюються її захисні властивості.
GRUNDELGABA COMPLEX - це радикальний прорив у лікуванні вікових змін шкіри. Містить більше 20 активних речовин максимальної ефективності, що посилюють одне одного -  надають швидкий та тривалий ефект ліфтингу зі зникненням або пом'якшенням глибоких та мімічних зморшок, забезпечують ревіталузуючу дію при лікуванні старіння шкіри.