My Cart

Міфи про косметологію або чому ми боїмося бути страшно красивими?

 Сучасна косметологія - це медицина, живопис і скульптура в руках професіоналів.

На жаль для багатьох естетична медицина сьогодні - це таємниця покрита страхом... Так, саме страхом, який часто базується на елементарному невіданні, байках про якість послуг, що надаються недбайливими косметологами або інформацією, яку знайшли в інтернеті. Скажу більше, дана область з кожним днем стає все популярнішою і одночасно обростає найбезглуздішими чутками і лютими суперечками. Чому ж ми так боїмося косметичної медицини? На чому побудовані наші помилки, побоювання і невиправдані надії? Адже косметологія повинна бути джерелом щастя, молодості та здоров'я.

Отже, правда чи брехня?


Ефективні процедури в косметології вимагають тривалої реабілітації та відновлення, так як не обходяться без втручання скальпеля і хірурга.


Для початку потрібно відзначити, що є дві категорії косметології. Терапевтична - яка усуває вади тільки за допомогою зовнішніх чинників впливів і втручань. Це косметика, ін'єкції, масажі, лазерне, апаратне вплив, і т.д.

Хірургічна або пластична косметологія передбачає корекцію або усунення проблемних зон хірургічним шляхом. Тобто беремося за ніж. Страшно? Не хвилюйтесь. Як правило, ми звертаємося до послуг саме терапевтичної косметології.

Це дорого і мені не по кишені. Насправді ситуація виглядає дещо інакше. Спектр косметологічних послуг сьогодні настільки широкий, що завжди існує розумний вибір якості за прийнятні гроші і побоюватися надуманою дорожнечі не варто. Більш того, з нашим харчуванням, емоційними навантаженнями і загальним темпом життя (а все це так чи інакше, неминуче відбивається на стані шкіри) візит до косметолога повинен стати регулярною процедурою. Так само, як відвідування гінеколога або дантиста.

Я потраплю до НЕ досвідченого фахівця. Для того, що б не опинитися в подібній ситуації (а таке можливо, особливо в гонитві за економією сімейного бюджету) не варто проявляти удавану скромність. Має сенс безпосередньо запитати фахівця про його освіту. Повірте, навіть в дуже дорогому салоні може запросто сидіти людина з сертифікатом про проходження тримісячних профільних курсів або дипломом медичного коледжу (що дещо краще, але все ж ...).

І якщо вас цікавить якісна діагностика і професійне вирішення проблеми, необхідний відповідний фахівець, обов'язково з дипломом лікаря-дерматолога. Він чітко і грамотно дасть вам роз'яснення і відповіді на всі виниклі питання, що стосуються вашої зовнішності.

Критика з боку лікаря або «Не можна себе так запускати!». Багато клієнток дійсно бояться почути цю фразу. І даремно. Не має значення, вирішили ви приділити увагу тій чи іншій проблемі вперше, або у вас вже були і досвід, і причини зробити паузу в лікуванні. Завдання лікаря - допомогти вам стати краще, красивіше і впевненіше в собі, а не навпаки. За ваші гроші, зауважте. А тому критиці і зауважень тут не місце. З нетактовними «фахівцями» прощайтеся не замислюючись.

Ускладнення після процедур. Особливо часто цей страх проявляється перед уколами краси, пілінгами або іншими серйозними втручаннями. 100% гарантії не дає ні хто. Але розповісти про можливі негативні наслідки і методах їх усунення в разі виникнення - заклад зобов'язаний. Зберігайте спокій і документи, що підтверджують факт проходження процедури в даному салоні. Обов'язково уточнюйте препарати, які, можливо вам будуть колоти. Поцікавтеся статистикою результатів процедур, проведених раніше. І просто наведіть довідки про заклад, клієнтом якого ви плануєте стати.

Я підхоплю інфекцію. Зізнаюся, мені здавалося, що це питання вже давно пішов в минуле. Виявилося - ні. Багато все ще сумніваються в нормах стерилізації та дезінфекції. Жах викликає сама тільки думка про процедуру передбачає порушення шкірного покриву. Повірте в великих клініках і центрах краси, в салонах, що піклуються про свою репутацію, дуже строго дотримуються всі норми гігієни.

За їх порушення дуже сильно лають! Але ніхто не забороняє уточнити це питання і попросити провести стерилізацію інструментів або розтин упаковки у вашій присутності. І взагалі рівень цивілізації завжди визначається рівнем асенізації. Тому про санітарний стан закладу можна судити, вже просто переступивши його поріг. Чистота приміщень і персоналу видно неозброєним оком.

Я не отримаю очікуваного ефекту. Чи не отримаєте, якщо очікуєте побачити «бразильську попку» після кількох сеансів масажів, наминаючи чергову булочку на ніч. Нічого грішити на неефективність процедури. Потрібно адекватно оцінювати ситуацію, прислухатися до порад фахівців, дотримуватися дієти, розкладу і інших рекомендацій, пов'язаних з поставленим перед вами завданням.

Величезний вплив на нас має реклама. Ми свято віримо в результат, обіцяний нам в буклеті. Але ж є ще індивідуальні особливості, від яких залежить дуже багато чого. Чим складніше завдання, тим тернистіший шлях до її досягнення, тим більше зусиль необхідно докласти для її досягнення. Все працює в комплексі.

Захистіть себе від безпричинних стресів і надуманих «страхів». Підійдіть серйозно до вибору фахівця, який зможе компетентно відповісти на всі хвилюючі вас питання. Обов'язково запишіться на первинну консультацію. Спеціаліст розповість вам про вартість процедур, про препаратах. Чому підійде цей, а не інший метод лікування і т.д. У вас буде час обдумати все «за і проти», зробити правильні висновки і прийняти рішення, яке буде грунтуватися вже на вашому власному думці. Успіхів!