My Cart

Все про косметологію

Давайте поговоримо про косметологію в сучасному розумінні цього слова :)

Косметологія сьогодні це велика наука. Величезні дослідження проводяться в усьому світі і все для того, щоб ми залишалися молодими і красивими.

1. Сьогоднішню косметологію ми умовно можемо розділити на медичну та естетичну.

Нам всім з дитинства більше відома естетична, ну правда ж ми собі уявляли косметологію що складається з масок, масажів....

Улюблена поняття "чистка обличчя", камедони. І зовсім не уявляли косметолога-лікаря детально досліджує аналізи, детально вивчає особливості будови обличчя і шкіри... так от, сьогоднішня косметологія з цього і починається. Це і є - медична косметологія, що складається з ін'єкційної, лазерної, терапевтичних областей. Але все це було б неможливо, без досліджень.

Медична косметологія:

Дослідження за допомогою діагностичного обладнання дають нам можливість вивчити стан вашої шкіри (зволоженість, забрудненість, пігментацію відкриту і приховану) розглянути кожну зморшку, заміряти довжину і глибину, що дозволяє більш точно і детально усунути недоліки. Проаналізувати результат нашої праці.

Ін'єкційна частина на сьогоднішній день мабуть найпопулярніша і обговорювана :)

По суті, ділиться на:

Усунення через розслаблення м'язів - ботулотоксини (в народі ботокс).

І заповнення м'яких тканин - філери (улюблена гіалуронова кислота і ін.).

Для довідки: силіконовий гель був вперше застосований в 1940 році. Заборонений в 1992 році в США і в Європі.

У 70-ті роки створено наповнювач на основі бичачого колагену

Кінець 70-х - почали застосовувати власний жир пацієнта

80-е - розроблена технологія вироблення колагену з жирової тканини і почали з'являтися матеріали для стимулювання синтезу власного колагену.

У 1995 р був представлений наповнювач на основі гіалуронової кислоти.

А також препарати для поліпшення якості шкіри: мезотерапія (до речі сильно еволюціонувала від гомеопатичних до складних пептидних комплексів)

Біоревіталізанти і редермалізанти, препарати гідрорезервів, пептидні філери, бустери. Є про що поговорити :)

Це звичайно розмова не для однієї статті

А розділ лазерної косметології ...

Від епіляції такий полюбилася і незамінною, до складних, але таких ефективних лазерних шліфовок шкіри, фракційного омолодження. Видалення судин, лікування розтяжок і рубців, лікування та видалення пігментації.

Доведено після курсу процедур ми досягаємо зменшення шкірного шматка на 30%, тобто шкіра підтягнеться на третину

Також сучасні лазерні технології дозволяють лікувати вугрову хворобу, видаляти її наслідки (рубці, синюшні плями).

І щороку з'являються нові і нові можливості.

Про це можна говорити дуже довго, але краще написати.

Широке поняття анти-ейдж медицина включає в себе комплекс всіх можливостей косметології, нутриціології, ендокринології, гінекології дозволяє залишатися молодими і здоровими не лише жінкам, а й чоловікам.

Адже краса - це перш за все здоров'я. Тільки здорова людина виглядає молодо. Робота лікарів косметологів в тандемі з фахівцями інших напрямків це основа процесу омолодження або анти-ейдж. З певного віку одержати результат за допомогою тільки косметології, не дивлячись на всі її можливості, без гормональної корекції, дуже складно.

Давно всі знають про застосування кремів (є цілі лінії) з фітоестрогенами, хтось препарати застосовує внутрішньо ... А про що йде мова, хто такі естрогени, чим вони відрізняються від фітоестрогенів, навіщо вони потрібні .... Коли краще починати??? Є думка про непотрібність гормональної корекції і навіть її небезпечність .... Пропоную і це питання винести на обговорення фахівців...

І звичайно естетична косметологія - без неї ніяк. Кудись же ми без чисток шкіри, масок, масажів, пілінгів і багато чого, багато чого іншого. За останні 20 років цивілізація сильно видозмінила і цю частину. Здавалося, що може змінитися в чистках. Скажу: все. Ця процедура стала куди комфортнішою і ефективнішою, різноманітнішою. Для всіх типів шкіри (жирної, комбінованої, сухої і чутливої), видів темпераментів, ступенів чутливості. Атравматична, ультразвукова, з використанням мікродермоабразії, кислот, ферментів і це не весь список сьогоднішніх можливостей.

Ці методики дозволяють швидко і ефективно впоратися з поставленим завданням. Я вже не кажу про те, що ми нічого не розпарюємо, багато хто ще пам'ятає відчуття гарячої пари на обличчі і безнадійно зіпсованою зачіски. І звичайно давним-давно канули в лєту рецепти приготування масок і кремів. Цілі науково дослідні інститути, супер-сучасні лабораторії розробляють формули і текстури косметологічних засобів. Від зволожуючих кремів до космецевтичних засобів блокують вироблення меланіну, зменшують вироблення шкірного сала або просто блокують передачу нервового імпульсу, тим самим розгладжують зморшки.

Розділ пілінгів, масажів, біостимуляція, микродермобразии, радіочастотних ліфтинг і інших дуже модних і ефективних процедур - це все естетична косметологія. Правда, трошки видозмінилася :)?

Говорячи про сучасну косметології ми розуміємо, що це синергія науки і техніки, яка базується на глибоких медичних знаннях і дослідженнях. Говорячи простою мовою косметологія сьогодні це не ремесло або шаманство, а великий розділ медицини.

Виходячи з цього стає зрозуміло:

1) немає чудес - є комплексний і системний підхід

2) немає чудо процедур щоб зробити вас молодими, а є комплекс заходів, що допомагають позбутися від того чи іншого недоліку

3) немає хороших і поганих процедур, а є правильно і своєчасно призначені.

Тільки комплексний підхід і глибоке розуміння анатомічних і біохімічних процесів, робота в співдружності з фахівцями інших спеціальностей, примирення і знання сучасних можливостей і звичайно довіру, виконання рекомендацій нашими пацієнтами роблять косметологію сучасної частиною медицини.

Тільки розуміння породжує довіру. Ми сподіваємося допомогти вам розібратися, пояснити звичайною мовою і показати звідки з'явилося і яким чином працює та чи інша методика. Сподіваємося на активну співпрацю і чекаємо запитань :)